0_Maqedoni.PortalShoqëri

Tërmet është ndjerë në Dibër, Gostivar dhe Mavrovë

Tërmet me intensitet prej tre ballëve sipas Shkallës makrosizmike evropiane mbrëmë në orën 22:43 është ndjerë në Dibër, Gostivar dhe Mavrovë, kumtoi sot Observatori sizmologjik pranë Fakultetit matematikor-natyror në Shkup.

Back to top button
Close
Close