0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Tërhiqen dyshet për 1/8 e Kampion Ligës

Në selinë Asociacionit Evropian të Futbollit (UEFA), në Nion të Zvicrës, sot janë tërhequr dyshet për 1/8 e finales.

Nion, 16 dhjetor 2019 (MIA) – Në selinë Asociacionit Evropian të Futbollit (UEFA), në Nion të Zvicrës, sot janë tërhequr dyshet për 1/8 e finales.

Për hyrje në 1/4 e finales do të ndeshen:

Borusia Dortmund – Paris Sen Zhermen
Real Madrid – Mançester Siti
Atalanta – Valencia
Atletiko Madrid – Liverpul
Çellzi –  Bajern Munih
Olimpik Lion – Juventus
Totenham  -Lajpcig
Napoli – Barcelona

Ndeshjet e para janë caktuar për 18, 19, 25 dhe 26 shkurt, ndërsa to kthyese më 10, 11, 17 dhe 18 mars. oxh/

Таг
Back to top button
Close
Close