0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерОпштество

Теренската вакцинација продолжува утре во повеќе населени места

Министерството за здравство ги објави населените места на кои утре, понеделник 26 јули 2021 година, ќе се одвива теренската вакцинација.

Back to top button
Close
Close