0_Web_АктуелноBiznis.SlajderБалканБалкан.ПорталДописници Свет

Теохарис вечерва ќе го презентира планот за отворање на туризмот во Грција

Планот на грчката Влада за безбедно отворање на туризмот, како и кампањата на грчката национална туристичка организација, вечерва ќе бидат презентирани на прес конференција, јави дописничката на МИА од Атина.

Back to top button
Close
Close