0_Web_Насловна-слајдерSvet.SlajderСвет

Температурата на Земјата достигна рекордни нивоа од пред 3.000.000 години

Температурата на Земјата достигна рекордни нивоа од пред 3.000.000 години, изјави генералниот секретар на ООН Антонио Гутереш

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close