0_Magazinë.PortalSkena

Tejllor Suift fitoi tre shpërblime AMA dhe vendosi rekord të ri, Dua Lipa fitoi shpërblim në kategorinë pop/rok

- Në Teatrin Majkrosoft në Los Anxhelos mbrëmë ishin ndarë Shpërblimet Amerikane Muzikore (AMA). Udhëheqësja e shout ishte Taraxhi Henson, ndërsa në mesin e atyre që performuan, janë Xhenifer Lopez, Dua Lipa, Bebe Rexha, Megan di Stalion, Maluma, etj.

Back to top button
Close
Close