0_Спорт.ПорталОстанатоСпорт.Слајдер

Тед Лигерти ја заврши скијачката кариера

Трофејниот американски скијач Тед Лигерти одлучи малку порано од планираното да ја заврши својата кариера поради повреда на грбот

Back to top button
Close
Close