0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikë

Të tregojmë sjellje të përgjegjshme dhe ta pranojmë regjistrimin si përgjegjësi shtetërore, bëri thirrje Zaevi

- Regjistrimi  është operacion aq serioz statistikor të cilin e identifikoj me përgjegjësi shtetërore të qytetarëve, theksoi kryetari i Qeverisë, Zoran Zaev.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close