EvropëEvropë.Portal

Të paktën tetë viktima gjatë anijethyerjes me emigrantët në Spanjë

Të paktën tetë persona  humbën jetën  prejse një anije me më shumë se 30 emigrantë  goditi në shkëmbinj dhe u përmbys në portin e vogël të ishullit Lanzarote, që u përket ishujve Kanarie, kumtuan sot shërbimet spanjolle të shpëtimit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close