BotëSvet.Slajder

Të paktën tetë të vdekur dhe 136 të plagosur gjatë shpërthimit në shkollën hebraike në Pakistan

Të paktën tetë nxënës e kanë humbur jetën, ndërsa 136 janë plagosur gjatë shpërthimit të bombës që ka ndodhur sot në shkollën islamike fetare në Peshavar, në veriperëndim të Pakistanit.

Back to top button
Close
Close