BotëSvet.Slajder

Të paktën tetë persona kanë humbur jetën nga rrjedhja e kimikateve helmuese në një fabrikë kineze

Tetë persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur pasi kanë rrjedhë kimikate helmuese në një fabrikë në qytetin kinez Gujang.

Back to top button
Close
Close