BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Të paktën shtatë të vdekur dhe 112 të lënduar gjatë një shpërthim bombe në një shkollë fetare në Pakistan

Gjatë shpërthimit të një bombe në një shkollë fetare islamike në Peshavar, në veriperëndim të Pakistanit, jetën e humbën të paktën shtatë studentë dhe ka lënduar 112 të tjerë.

Back to top button
Close
Close