BotëBotë.PortalSvet.SlajderVideo deklaratë

Të paktën katër vitima në shpërthimin në parkingun e një hotelit në Pakistan

Të paktën katër persona kanë humbur jetën dhe 12 të tjerë janë plagosur në shpërthimin e fuqishëm në një hotel luksoz në Pakistanin jugperëndimor, bëri të ditur policia pakistaneze, duke konfirmuar shpërthimin, raportuan mediat britanike.

Back to top button
Close
Close