BotëSvet.Slajder

Të paktën katër të vdekur dhe 12 të lënduar gjatë një sulmi me bombë në Bagdad

Policia irakiane kumtoi se në shpërthimin e sotëm që ka ndodhur në tregun në pjesën lindore të Bagdadit e kanë humbur jetën të paktën katër persona, ndërsa 12 janë lënduar.

Back to top button
Close
Close