BotëBotë.Portal

Të paktën gjashtë viktima nga përmbytjet dhe rrëshqitjet e tokës në Indonezi

Të paktën gjashtë persona, midis të cilëve  dy fëmijë, humbën jetën në përmbytjet dhe rrëshqitje e tokës nga reshjet e vërshuara në pjesën qendrore të Indonezisë.

Back to top button
Close
Close