BallkanBallkan.Portal

Të paktën dy viktima dhe 18 të lënduar gjatë përleshjeve të emigrantëve në Bihaq

Gjatë përleshjes së emigrantëve në lagjen Zhegar në Bihaq, janë vrarë dy persona, ndërsa 18 janë lënduar, konfirmoi sot në mëngjes Ministria e Punëve të Brendshme.

Back to top button
Close
Close