EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Të paktën dy të vdekur në një shpërthim në Madrid, është evakuuar shtëpia e të moshuarve

Të paktën dy persona kanë humbur jetën nga një shpërthim që çoi në shembjen e pjesshme të një ndërtese në qendër të Madridit dhe shkaktoi zjarr, deklaroi prefekti Hoze Luis Martinez-Almeida.

Back to top button
Close
Close