Botë

Të paktën 57 persona humbën jetën gjatë sulmeve izraelite ajrore në Siri

Të paktën 57 persona humbën jetën  gjatë sulmeve ajrore  të aeroplanëve izraelit në pjesën lindore të Sirisë mbi pikat e forcave  të sigurisë qeveritare dhe  aleatëve të tyre iranian, publikoi gazeta "Maariv".

Back to top button
Close
Close