BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Të paktën 55 të vrarë në përleshjet etnike në rajonin sudanez Darfuri Jugor

Të paktën 55 persona janë vrarë gjatë përleshjeve etnike mes fermerëve dhe blegtorëve në rajonin e Darfurit Jugor, në Sudan, deklaroi sot përfaqësuesi qeveritar Musa Mahdi Ishak, transmeton DPA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close