BotëBotë.Portal

Të paktën 48 viktima në dy sulmve vetëvrasëse në Afganistan

 Të paktën 48 persona kanë humbur jetën në dy sulme vetëvrasëse të talebanëve në kryeqytetin afgan Kabul dhe provincën Parvan 

Back to top button
Close
Close