BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Të paktën 40 persona humbën jetën në një aksident në Brazil

- Të paktën 40 persona humbën jetën në një përplasje mes autobusit dhe një kamioni në shtetin federal brazilian Sao Paollo.

Back to top button
Close
Close