BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Të paktën 19 të lënduar në protestën me rastin e Ditës së gruas në Meksiko Siti

Pesëmbëdhjetë policë dhe katër civilë janë lënduar gjatë demonstratave në Ditën ndërkombëtare të gruas në Meksiko Siti, kumtoi Ministria e Sigurisë Publike, ndërsa mijëra gra protestuan kundër dhunës gjinore në të gjithë vendin, njofton DPA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close