BotëBotë.Portal

Të paktën 14 persona kanë humbur jetën nga rrëshqitja e dheut në Afganistan

Të paktën 14 vetë kanë humbur jetën dhe katër të tjerë janë lënduar nga rrëshqitja e dheut në pjesën verilindore të Afganistanit, bënë të ditur sot autoritetet lokale.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close