BotëBotë.Portal

Të paktën 13 viktima në një sulm vetëvrasës në Afganistan

Të paktën 13 persona janë vrarë dhe rreth 120 janë plagosur në një sulm vetëvrasës në provincën Gor në Afganistanin perëndimor.

Back to top button
Close
Close