0_Web_Ballina - SllajderBallkanBallkan.PortalSvet.Slajder

Të paktën 12 të vdekur dhe mbi 400 të lënduar në tërmetin në Turqi (video)

Të paktën 12 persona e kanë humbur jetën dhe mbi 400 janë lënduar në tërmetin në Turqi. Këtë e kumtoi pasdite Drejtoria për gjendje të jashtëzakonshme (AFAD) pranë Ministrisë së Punëve të Jashtme të Turqisë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close