ЕвропаЕвропа.Портал

Таткото на Џулијан Асанж има надеж дека Бајден ќе го помилува неговиот син

Таткото на основачот на Викиликс, Џулијан Асанж во изјава за агенцијата ДПА изрази надеж дека следниот американски претседател ќе го помилува неговиот син.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close