0_Web_АктуелноОпштествоХроникаХроника.Портал

Татко убил син во скопски Аеродром

Осумдесет и седумгодишен скопјанец вчера со огнено оружје го убил својот 59-годишен син, во скопската населба Аеродром, соопшти поладнево Министерството за внатрешни работи.

Back to top button
Close
Close