Политички партии

Тасевска: Дополнителни 1.100 стечајци ќе добиваат месечен надомест од над 9.200 денари

Парламентарното мнозинство предводено од СДСМ постојано покажува што значи вистинска грижа за граѓаните. Помош и поддршка за ранливите категории е наш приоритет од кој не отстапуваме.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close