БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Тарандилис: Податоците покажуваат дека нема да има продолжување на карантинот во Атина

Портпаролот на грчката Влада Христос Тарандилис ја остави отворена можноста да не биде потребно продолжување на карантинот во областа Атика, јави дописничката на МИА од Атина.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close