0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Tandemi senegalez e përforcoi Shkupin

Reprezentuesi i përkohshëm senegalez, Albert Bougazeli dhe bashkëkombasi i tij Faustin Senghor janë përforcimet më të reja për ditën  pranverore të sezonit në radhët e nënkampionit vjeshtor në Ligën e parë të futbollit në Maqedoni, Shkupi.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close