БалканБалкан.Портал

Танјуг: Во Србија пристигнуваат вакцините на АстраЗенека

Вакцините на АстраЗенека утре изутрина пристигнуваат во Србија, а на аеродромот ќе ги пречека претседателот Александар Вучиќ, дознава Танјуг.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close