0_Sport,PortalSport.SlajderTë Tjera

Tampa Bej më i mirë se Kanzas Siti dhe e fitoi Sueprboullin (video)

Ekipi i Tampa Bej mbrëmë e mundi Kanzas Sitin me rezultat 31:9 dhe e fitoi Superboullin në vitin 2021. Ky është titulli i dytë për Tampa në ligën NFL. Të parin e ka fituar në vitin 2003.

Back to top button
Close
Close