0_Sport,PortalRezultatetSport.SlajderTë Tjera

Tampa Bej e fitoi kupën Stenli për herë të dytë në historinë e klubit

Ekipi i Tampa Bej sot herët në mëngjes e fitoi Dallas Stars në finalen e kupës Stenli me 2:0 dhe me gjithsej 4-2 në serinë finale e fitoi trofeun në NHL.

Back to top button
Close
Close