Политички партии

Талевски: Пратениците на ВМРО-ДПМНЕ го блокираат Законот за служба во Армијата

Пратениците од ВМРО-ДПМНЕ продолжуваат со деструктивното дејствување во Собранието, на штета на граѓаните и државата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close