0_Магазин.ПорталЗанимливости

Таксист остана без возачката дозвола поради две пици со лук

Млад пар си купил пици со лук рано наутро во саботата, по ноќно излегување во Менхенгладбах. Кога одлучиле да си одат дома, таксистот првично одбил да ги земе поради силниот мирис, но потоа се согласил.

Back to top button
Close
Close