0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderPolitikëVideo deklaratë

Takimi Spasovski – Hrisohoidis: Investojmë në fqinjësi të mirë, si partnerë në luftën kundër krimit në nivel kombëtar dhe rajonal

Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski u takua sot me ministrin grek të Mbrojtjes Civile, Mihalis Hrisohoidis për të diskutuar çështjet me interes të përbashkët dhe përforcimin e bashkëpunimit ndërkufitar në luftën kundër krimit të organizuar dhe terrorizmit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close