0_Maqedoni.Portal0_Web_Aktuale0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Takimi i dytë i Osmanit dhe Stoevit në Antalia

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani sot realizoi takim të ri me ministrin e Punëve të Jashtme të Bullgarisë, Svetlan Stoev në margjinat e Samitit dhe Forumit të Antalias në Turqi.

Back to top button
Close
Close