0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritKorrespondentë BotëMakedonija.SlajderPolitikë

Takim Zaev-Radev: Kemi obligim ta ndërtojmë miqësinë midis popujve tanë vëllazëror

Perspektiva e qartë evropiane e Maqedonisë së Veriut është nga vlera e madhe për Bullgarinë  dhe realizimi i saj konkret është në bashkëngjitje të së ardhmes së përbashkët  të të dy vendeve në BE.

Back to top button
Close
Close