0_Maqedoni.PortalShoqëri

Takim Shahpaska-Bertolini: Miratimi i vlerave themelore të BE-së është prioriteti ynë, ne do të punojmë së bashku për shfrytëzimin më të madh të fondeve IPA

Ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jagoda Shahpaska u takua sot me drejtuesin e Sektorit për Bashkëpunim në Delegacionin e BE-së në Shkup, Nikolla Bertolini dhe ekipin e tij.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close