0_Maqedoni.PortalPolitikë

Takim pune i ministrit Shaqiri me ambasadoren gjermane Holshtajn

Ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administratës, Jeton Shaqiri realizoi takim pune me ambasadoren e Gjermanisë në vend, Anke Holshtajn.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close