0_Web_AktualePartitë politikePolitikë

Takim i zëvendës kryeministrit Grubi me zëvendës kryeministren e Kosovës, Albulena Balaj-Halimaj

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për sistem politik dhe marrëdhënie ndërmjet bashkësive Artan Grubi sot në Prishtinë ka realizuar takim pune me zëvendëskryeministren e Republikës së Kosovës, Albulena Balaj-Halimaj.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close