0_Web_Përzgjedhja e redaktoritPartitë politikePolitikë

Takim i Zaevit me kryetarët e partive shqiptare të opozitës, Sela dhe Gashi

Në Kuvend sot pritet të mbahet takim midis kryeministrit Zoran Zaev dhe kryetarëve të partive politike shqiptare të opozitës, Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa, Zijadin Sela dhe Afrim Gashi, konfirmuan për MIA-n nga koalicioni.

Back to top button
Close
Close