0_Maqedoni.PortalPolitikë

Takim i kryeministrit Zaev me ambasadorin holandez Jan Kop: Ambicie dhe plane premtuese për punë efikase të Qeverisë së re dhe përcaktime për sundim të së drejtës

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, sot u takua me Dirk Jan Kop, ambasador i Mbretërisë së Holandës në vendin tonë.

Back to top button
Close
Close