0_Web_AktualePartitë politikePolitikë

Ahmeti: Jam i bindur se përmes bisedave konstruktive me Bullgarinë do të tejkalohen çështjet e hapura

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti sot ka realizuar takim me shefin e Misionit të OSBE-së në Shkup, ambasadorin Klemenes Koja, i cili me këtë rast i ka thënë se bashkëpunimi i vendit me Misionin e OSBE-së është me rëndësi të madhe, në veçanti në pjesën e shfrytëzimit të përvojave dhe ekspertizës që marrim në shumë lëmi.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close