0_Maqedoni.PortalPartitë politikePolitikë

Takim Ahmeti- Gir: Meritojmë nisjen e negociatave

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti ka pritur sot në takim ambasadorin e Bashkimit Evropian në Shkup, Dejvid Gir. Gjatë këtij takimi, Ahmeti i ka uruar punë të mbarë dhe shëndet ambasadorit Gir.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close