0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Тјери Анри пред враќање во Англија како тренер на Бурнмаут

Најдобриот стрелец во историјата на лондонски Арсенал, Тјери Анри, е пред враќање во Англија како тренер на екипата на Бурнмаут, објави вечерва ексклузивно „Мирор“,

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close