Svet.SlajderСвет

СЗО: Влијанието на пандемијата врз менталното здравје ќе биде долгорочно и далекусежно

Светска здравствена организација предупреди дека влијанието на пандемијата врз менталното здравје ќе биде долгорочно и далекусежно

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close