Svet.SlajderСветСвет.Портал

СЗО: Околу 200.000 Палестинци имаат потреба од хуманитарна помош

СЗО предупреди на „зачудувачки хуманитарни потреби“ за окупираните палестински територии по  последните напади, додека Црвениот крст повика да се соберат 16 милиони долари помош.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close