0_Магазин.ПорталСцена

Sвездата на „50 нијанси сиво“, Дакота Џонсон цел живот се бори со депресија

Дакота е ќерка на познатите глумци-ветерани Дон Џонсон и Мелани Грифит. Во ТВ-емисијата на Дру Баримор, таа открива дека уште на 14-годишна возраст пошла на психотерапија поради тој нејзин проблем.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close