СветСвет.Слајдер

Светските научници загрижени поради исчезнувањето на мразот на Артикот

Лидерот на едногодишната истражувачка мисија на Арктикот, Маркус Рекс изјави дека наскоро нема да има мраз на Арктикот во текот на летата

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close